Systém Citadel Team

Systém CITADEL TEAM představuje ochranu hlasové a datové komunikace, včetně vlastního chatu probíhající mezi mobilními terminály pracujícími s operačním systémem Android a IOS

Hlasová, SMS i datová komunikace je u mobilních terminálů zajištěna ve formě přenosu šifrovaných dat prostřednictvím mobilních síťí jako jsou LTE, GPRS, EDGE, UMTS, HSPA a nebo datových síťí Wifi. Komunikace v systému CITADEL TEAM je umožněna pouze osobám patřícím do uzavřené skupiny uživatelů.

Základním prvkem celého systému je Server. Jedná se o server, přes který proudí veškerá komunikace ve formě dat. Server umožňuje bezpečné propojení všech mobilních terminálů uzavřené skupiny uživatelů a jejich vzájemnou komunikaci. Společnost PROBIN používá pro své zákazníky dedikovaný Server umístěný ve Francii.

Každý mobilní terminál je vybaven CITADEL TEAM aplikací, ve které probíhají veškeré šifrovací operace a autentizace jednotlivých uživatelů.

Všechny uváděné bezpečnostní prostředky (mobilní telefon s IOS nebo Androidem, PC nebo notebook Windows nebo Mac, případně tablety) mohou být libovolně kombinovány. Používáte-li více telefonů, je možné zakoupit pouze 1 licenci a libovolně ji používat na vícero zařízeních.

 

více informací: citadelteam.probin.cz